www.perlyikamienie.pl

www.perlyikamienie.pl
Perłami zajmują się od ponad 20 lat. Z ich pasji powstał ten sklep, aby każdy mógł przekonać się czym jest perła, która jest zawsze jedyna w swoim rodzaju. Osobiście je wybierają prosto z hodowli, nie mają żadnych pośredników dzięki czemu najwyższej jakości perły mogą zaoferować w konkurencyjnych cenach.
 

Siedziba sklepu internetowego w Warszawie
ALEJA  STANÓW  ZJEDNOCZONYCH  51 lok. 17
 
www.perlyikamienie.pl  - to sklep internetowy, będący  własnością firmy INTRAKON Konrad Wiśniewski posiadającej również sklep stacjonarny na terenie Warszawa pod adresem Aleje Stanów Zjednoczonych 51 lok. 17.

 

O sobie :
"WWW.PERLYIKAMIENIE.PL 
jest podstawowym narzędziem marketingowym firmy, której celem jest zdobycie wiodącej pozycji na europejskim rynku hurtowej sprzedaży pereł hodowlanych dostarczanych przez współwłaściciela spółki bezpośrednio w chińskich hodowli. Już na starcie gwarantujemy naszym klientom szeroką ofertę w najwyższej jakości, przy najniższych w Polsce cenach. Będziemy konsekwentnie zmierzać, by zachowując jakość, obniżać ceny do poziomu cen hurtowych w Chinach. Nie będziemy ukrywać, że kluczowym odbiorcom sprzedawanych przez nas pereł i kamieni jubilerskich będą producenci biżuterii i wyrobów złotniczych z bogatych krajów Unii Europejskiej, bez zaniedbywania dostaw dla polskich odbiorców hurtowych, a nawet detalicznych.  Szczególnie w Polsce nie ma lepszej promocji i reklamy produktów, niż bezpośredni przekaz zadowolonych klientów."

 

Rate this article ( 0 Vote )