www.semics.pl

www.semics.pl

Przedsiębiorstwo Handlowe Semics Sp. z o.o. na krajowym rynku funkcjonuje od roku 1990 prowadząc import, dystrybucję części, podzespołów elektronicznych i ich sprzedaż na rynku elektroniki.

Specjalizujemy się w kompleksowych dostawach części i podzespołów elektronicznych do produkcji branży elektronicznej, energetycznej, telekomunikacji, automatyki,. Oferujemy produkty wysokiej jakości i pochodzące od zweryfikowanych producentów i dostawców z którymi współpracujemy na stałe od wielu lat. W sposób profesjonalny łączymy procesy dystrybucji towarów z magazynu firmowego z procesami uprzednio zaplanowanych dostaw z importu. Współpracujemy z DEGSON ELECTRONICS. Posiadamy certyfikat tego producenta na dystrybucję złączy zaciskowych w Polsce. Sieć światowych dystrybutorów DEGSON ELECTRONICS zaczął budować od roku 2010.

Profesjonalna obsługa. 
Nasi pracownicy w sposób kompetentny i terminowy realizują zamówienia. Pełna wiedza o rynku podzespołów elektronicznych unikalne doświadczenie oraz szeroka oferta handlowa świadczy o naszej wiarygodności i atrakcyjności jako dostawcy. Uproszczone procedury komunikacji z Klientem są naszym dodatkowym atutem.

Szybkość działania. 
Ponad 20-letnim doświadczeniem wypracowaliśmy optymalne sposoby pozyskiwania poszukiwanych podzespołów i części elektronicznych. Współpracujemy z wieloma producentami z Azji, Europy, Canady, USA. Poprzez dopracowaną logistykę importu towarów optymalizujemy czasy i koszty dostaw.

Przyjazna logistyka. 
Codziennie poprzez naszych partnerów tzn. DHL GLOBAL oraz DHL EXPRESS, UPS przyjmujemy wysyłamy znaczące ilości przesyłek towarowych. Naszym Klientom oferujemy optymalne warunki dostaw tzn. dostawa towarów w 24 godziny. Wspólnie z DHL, UPS dbamy o to, aby koszty wysyłek były jak najmniejsze i konkurencyjne wobec innych firm kurierskich.

Oferta asortymentowa

Naszym Klientom oferujemy wysokiej jakości produkty, konsekwentnie stosując zasadę umiarkowanych i konkurencyjnych rynkowo cen. Nasz import opieramy na wieloletniej partnerskiej współpracy z renomowanymi światowymi producentami branży elektronicznej.

Rate this article ( 0 Vote )