Wersja mobilna sklepu

Dzięki wersji sklepu dla urządzeń mobilnych zyskasz dodatkowy kanał sprzedażowo - marketingowy. Twoi Klienci mogą przeglądać ofertę oraz zrobić zakupy w nieosiągalnych wcześniej miejscach i czasie - np. stojąc w korku, w autobusie czy znad brzegu morza.

Zobacz jak wygląda obsługa sklepu internetowego przygotowanego do obsługi za pomocą urządzeń mobilnych, kliknij na link a następnie wejdź do sklepu www.pro-baller.com za pomocą swojego telefonu komórkowego.

W ostatnich latach rozwiązania mobilne bardzo zyskały na popularności. Ponad połowa internautów korzysta już ze smarfonów. Są nimi najczęściej ludzi zamożni i młodzi, którzy coraz rzadziej rozstają się z wygodnymi narzędziami mobile, co pozwala przypuszczać, że kolejne generacje będą z nich korzystać jeszcze intensywniej. Zmieniają się także nawyki konsumentów, którzy częściej zaglądają do swoich skrzynek e-mailowych za pośrednictwem urządzeń mobilnych niż komputerów stacjonarnych. Ważne, by wszystkie linki podane w e-mailu prowadziły do strony, która jest poprawnie dostosowana na urządzenia mobilne. Właśnie dlatego IAI-Shop.com udostępnia najnowszą technologię tworzenia stron mobilnych i pozwala Tobie na przyszłościowe rozwiązania.

Pamiętaj też, że obecnie Facebook i inne portale społecznościowe odwiedzane są coraz częściej za pomocą urządzeń mobilnych. Jeśli więc prowadzisz Fan Page swojego sklepu obowiązkowym elementem jest sprawnie działający sklep w wersji mobie. Chyba nie chcesz żeby klient korzystający ze smartfona nie mógł swobodnie przełączyć się na stronę Twojego sklepu bezpośrednio z Facebooka? Stwórz sklep mobilny i korzystaj z potencjału portali społecznościowych.